Biwakowanie klasy 8
Treść
15 czerwca klasa 8 postanowiła na chwilę zamienić szkolne ławki na ławki przy ognisku. Uczniowie wraz z wychowawczynią Panią Malgorzatą Pierzchała i Panią Elżbietą Kałuzińską wybrali się do Gabonia –Praczki. Był czas na rozmowy, wspomnienia, pieczenie kiełbasek i sporą dawkę śmiechu oraz okazja do stworzenia kolejnych wspomnień. Był to miły akcent na zakończenie wspólnie spędzonych lat nauki.